Kolkata, West Bengal
GST No. 19ADOPT4559L1ZI
Approx. Rs 3,50,000 / UnitGet Latest Price
Product Details:| Usage | Oil Refinery |
| Efficiency (%) | 99% |
| Material | Mild Steel |
| Orientation | Vertical |
| Voltage (V) | 220 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 1,75,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Airflow (m3/h or CFM) | 500 CFM |
| We Provide | Installation & Servicing |
| Efficiency (%) | 95% |
| Material | Mild Steel |
| Orientation | Horizontal |
| Voltage (V) | 220 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Country of Origin | Made in India |
Explore More Products
© Transpower. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited