Kolkata, West Bengal
GST No. 19ADOPT4559L1ZI
Approx. Rs 4,50,000 / UnitGet Latest Price
Product Details:| Capacity | 50000 Kcal/Hr |
| Fuels | Diesel |
| Brand | Trans Power |
| Material | Mild Steel |
| Phase | Single |
| Voltage | 220 V |
| Power Source | Electric |
| Frequency | 50 Hz |
| Current Type | AC |
| Automation | Automatic and also available in Semi Automatic |
Approx. Rs 2,60,000 / UnitGet Latest Price
Product Details:| Brand | Trans Power |
| Material | Mild Steel and also available in Stainless Steel |
| Phase | Single and also available in Three |
| Voltage | 220 V and also available in 440 V |
| Power Source | Electric |
| Current Type | AC |
| Frequency | 50 Hz |
Having a definite quality management system, we are immersed in bringing forth a top class consignment of Hot Water Generators.
Explore More Products
© Transpower. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited