Kolkata, West Bengal
GST No. 19ADOPT4559L1ZI
Approx. Rs 6,00,000 / UnitGet Latest Price
Product Details:| Material | Mild Steel and also available in Stainless Steel |
| Brand | Trans Power |
| Voltage V | 220 V and also available in 440 V |
| Power Source | Electric |
| Frequency | 50 Hz |
| Current Type | AC |
| Automation | Automatic and also available in Semi Automatic |
Approx. Rs 2,00,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Stainless Steel |
| Brand | Trans Power |
| Voltage V | 220 V |
| Burner Control | Yes |
| Phase | Single |
| Power Source | Electric |
| Frequency | 50 Hz |
| Current Type | AC |
| Automation | Automatic |
Approx. Rs 6,00,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Voltage | 220 V |
| Fuel | Wood |
| Firing Mode | On |
| Size | 6mm |
| Tank Capacity | 10hour |
| Material | MS |
Explore More Products
© Transpower. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited