Kolkata, West Bengal
GST No. 19ADOPT4559L1ZI
Approx. Rs 1,20,000 / UnitGet Latest Price
Product Details:| Dust Collector Type | Single Stage |
| Material | Mild Steel |
| Usage | Flour Dust |
| Cyclone Type | Twin |
| Voltage | 220 V |
| Phase | Single Phase |
| Power Source | Electric |
| Frequency | 60 Hz |
| Current Type | AC |
| Automation | Automatic |
Comprehending the varied desires of our clients, we are instrumental in presenting a comprehensive range of Gas Cyclone Separator
Approx. Rs 1,50,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Brand | Trans Power |
| Material | Mild Steel |
| Power Source | Electric |
| Phase | Single |
| Automation | Automatic |
| Current Type | AC |
| Voltage | 220 V |
| Frequency | 50 Hz |
Capitalizing on the ability of our skilled personnel, we are keenly instrumental in delivering a comprehensive array of Cyclone Separator
Explore More Products
© Transpower. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited