Kolkata, West Bengal
GST No. 19ADOPT4559L1ZI
Approx. Rs 3,20,000 / UnitGet Latest Price
Product Details:| Voltage | 220 V and also available in 440 V |
| Brand | Trans Power |
| Material | Mild Steel and also available in Stainless Steel |
| Phase | Single and also available in Three |
| Frequency | 50 Hz |
| Current Type | AC |
| Power Source | Electric |
| Automation | Automatic and also available in Semi Automatic |
Approx. Rs 2,50,000 / UnitGet Latest Price
Product Details:| Capacity(Kg/Hr) | 500 |
| Frequency | 50 Hz |
| Material | Mild Steel and also available in Stainless Steel |
| Phase | Single and also available in Three |
| Power Source | Electric |
| Voltage | 220 V and also available in 440 V |
| Current Type | AC |
| Brand | Trans Power |
| Automation | Automatic and also available in Semi Automatic |
Explore More Products
© Transpower. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited